Kobiety W Sieci 1000 zł
Masz Wybór Net

Anna Grodzka ©fot. Piotr Smoliński Andrzej Rafał Potocki opisał rutynowy dzień posłanki Grodzkiej, która według jego relacji ma mieszkać pod jednym dachem ze Stanisławą Fedorowicz-Podobińską, która oficjalnie jest heteroseksualną kobietą. 'w Sieci' sugeruje, że poza relacjami służbowymi (Podobińska jest szefową biura poselskiego Grodzkiej), panie łączy coś więcej. Według sąsiadów posłanka chodzi w domu w męskich ubraniach, a Potocki zwraca uwagę, że operacja zmiany płci przez Grodzką, nigdy nie została dokładnie wyjaśniona i nie wiadomo, czy w Bangkoku doszło tylko do terapii hormonalnej, czy Grodzka faktycznie przeszła zabieg operacji genitaliów. Obie panie szybko odniosły się do publikacji 'w Sieci' za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook. Kalkulator Sprowadzenia Auta Z Niemiec online. - Dom, w którym mieszkam, to bliźniak - w jednej części mieszkają moi przyjaciele: Stanisława Lalka Podobińska i jej mąż, Piotr. Ale o tym autor już nie wspomniał.

Skalę kłamstwa pokazują też szczegóły: nigdy rano nie zacięła mi się brama, nie mam w domu męskich ubrań. To wszystko bzdury - napisała Anna Grodzka. Anna Grodzka podarła 'w Sieci' na antenie TVN24 Źródło: TVN24/x-news - Właśnie dostałam skan artykułu pseudo dziennikarza Potockiego. Nie wiem, jak Anna Grodzka, ale za takie insynuacje oboje z mężem składamy pozew. No i proszę, tacy dziennikarze śledczy, a umieścili zdjęcie mojego domu, a nie domu Ani!!

Zapomnieli też dodać do mieszkańców Piotr Podobiński oprócz mojej matki! - napisała z kolei oburzona Podobińska. Dobry Piec Na Ekogroszek bez zdolności.