Knf Czarna Lista 2017 2000 zł
Knf Czarna Lista 2017

Informacja o tym, że Amber Gold trafiło na 'czarna listę' Komisji Nadzoru Finansowego nie przebiła się do świadomości społecznej. Teraz KNF zmienia swoją. W ostatnich latach o 'czarnej liście' KNF mówiło się sporo. Pojawiły się nawet zarzuty. Na listę ostrzeżeń publicznych trafiają podmioty, w sprawie których Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) składa do prokuratury., godz. KNF zapewnia, że kolejne spółki, które trafiły na listę ostrzeżeń, zostały wpisane zgodnie z prawem.

Witam, panie Adamie! – nieznany głos w słuchawce brzmi, jakbyśmy się znali od wieków. – Mam dla pana atrakcyjną propozycję. Nasza firma specjalizuje się w inwestycjach na rynku finansowym i w tej chwili mamy właśnie wyjątkową okazję. Dlatego pomyślałem o panu. Nie oferujemy jej wszystkim, ale tylko osobom wybranym. Akcje Bgz bez zaświadczeń Jednolity Plik Kontrolny Dla Kogo od ręki. there.

Słyszał pan z pewnością o Saudi Aramco, to największa firma naftowa świata. Panie Adamie, chcę zaproponować panu kupno jej akcji, mamy pewną pulę, ale szybko się kurczy, bo chętnych jest wielu, więc trzeba się spieszyć. To wyjątkowo bezpieczna inwestycja, dająca pewny zysk. Na ropie przecież się nie traci, a trzymanie pieniędzy w banku przy dzisiejszym oprocentowaniu nie ma sensu. To czysta strata, sam pan wie, panie Adamie. Niech pan się nie rozłącza!