Karty Przedpłacone Mbank na raty
Karta Przedpłacona Mbank Opłaty

Płatnicze karty przedpłacone BRE Banku są nowym produktem transakcyjnym skierowanym do dużych korporacji, sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz sektora publicznego. Firmy, które poszukują usprawnienia procesu płatności, redukcji kosztów oraz bardziej bezpiecznej formy płatności, która może zastąpić gotówkę znajdą ją w kartach przedpłaconych, dostępnych w BRE Banku od 10 grudnia 2009 r. Karty przedpłacone BRE Banku to praktyczny i wygodny środek płatniczy, który umożliwia dokonywania transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Kalkulator Opłat Za Samochód Z Niemiec 5000 zł. Karty mają zasięg krajowy oraz międzynarodowy i są akceptowane w ponad 170 tys. Punktach handlowo - usługowych w Polsce oraz ponad 23 mln punktów na całym świecie. „System kart przedpłaconych wciąż stanowi ogromny potencjał rozwojowy i może być wykorzystany do realizacji innowacyjnych projektów z zakresu płatności.

Korzyści z karty przedpłaconej ING. Możesz przelać na kartę tyle pieniędzy, ile potrzebujesz i płacić nią za usługi i zakupy w sklepach stacjonarnych.

Karty przedpłacone BRE Banku są narzędziem płatniczym, doskonale uzupełniającym tradycyjne karty korporacyjne, pozwalają Klientom tworzyć globalne programy lojalnościowe oraz realizować akcje promocyjne” – mówi Dariusz Nalepa, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej. W ofercie BRE Banku znalazły się trzy typy kart: Visa Business Prepaid, Visa Bonus Prepaid, Visa Profit Prepaid, których wyróżnikiem rynkowym jest min. Bezpłatny internetowy Serwis Kart Przedpłaconych dla Użytkowników kart. Visa Business Prepaid – to karta chipowa o zasięgu międzynarodowym posiadająca własny rachunek bankowy, który umożliwia pełną kontrolę wydatków i zasilanie w formie przelewu bankowego. Karta przeznaczona jest do rozliczeń z pracownikami np. Frank Ile To Zł 5000 zł. Na potrzeby delegacji, wypłaty zaliczek, podróży służbowych czy innych płatności służbowych.