Jak Uruchomić Autooszczędzanie W Pko Bp od ręki Warszawa

PKO rośnie w siłę. Z prawie 9 milionami (!) klientów i 1272 oddziałami jest zdecydowanie największym bankiem w Polsce. Jak otworzyć konto w PKO BP? Na przykładzie Konta dla Młodych prezentujemy krok po kroku proces otwierania konta przez internet – możesz skorzystać z naszej instrukcji również jeśli chcesz otworzyć PKO Konto Bez Granic czy PKO Konto za Zero. Konto dla Młodych to rachunek dla osób w wieku 18-26 lat, Konto za Zero to podstawowy rachunek z oferty PKO BP, a Konto Bez Granic to płatne konto dla wymagających klientów.

Jak właściwie wypełnić wniosek i otworzyć konto w PKO? Przejdź na stronę wniosku o otwarcie konta. Kliknij obrazek, aby powiększyć Pierwszy ekran, który zobaczysz po wejściu na stronę, to prezentacja grafiki promującej konto studenckie w PKO BP oraz skrót najważniejszych zalet rachunku. Wypełnienie wniosku jest proste i zajmie Ci około 10-15 minut. Cło Co To 2000 zł. Wszystko jesteś w stanie załatwić samodzielnie, dlatego warto zaoszczędzić czas i nie stać w kolejkach w oddziale banku. Godziny Przelewow Wbk bez baz dla bezrobotnych.

Kliknięcie przycisku „Otwórz konto” przeniesie Cię do wniosku, który składa się tylko z trzech kroków. Aktualna promocja dla osób w wieku 18-26 lat: 100 zł za założenie Konta dla Młodych PKO Bank Polski przygotował nową promocję z bardzo prostymi do spełnienia warunkami otrzymania premii. Czas na założenie konta z bonem o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro mija 30 marca. W puli nagród znajduje się 3500 bonów. Aby otrzymać bon wystarczy założyć konto, wyrazić zgodę na przekazywanie informacji marketingowych oraz wypełnić formularz na stronie PKO. Wszystkie szczegóły na temat promocji znajdziesz w naszym artykule:.

Jak Uruchomić Autooszczędzanie W Pko Bp