Jak Sprawdzić Firme bez bik Warszawa

Aug 5, 2013 - Zanim wybierzemy firmę, z którą będziemy chcieli nawiązać współpracę, warto sprawdzić, czy dane przedsiębiorstwo istnieje naprawdę.

Jak Sprawdzić Firme

• • • Podpisałeś umowę zlecenie, wykonałeś zlecenie, pieniędzy na koncie nie ma, telefonu w firmie nagle nikt nie odbiera Okazuje się, że podpisałeś umowę z nieistniejąca firmą. Jak sprawdzić czy firma istnieje naprawdę, zanim podpiszesz umowę i narazisz się na straty? Jeśli firma to jednoosobowa działalność gospodarcza lub Spółka Cywilna – sprawdź ją – bazie podmiotów gospodarczych. Wystarczy numer NIP, regon a nawet nazwa firmy lub jej adres. July Słownik 1500 zł. Jeśli firma jest stowarzyszeniem, fundacją, Spółką z.o.o. Można sprawdzić ją na stronie ministerstwa sprawiedliwości w.

Obie wyszukiwarki są bezpłatne a skorzystanie z nich zajmuje kilka sekund. Jeśli firma nie chce podać ci numeru NIP, Regon lub KRS bądź dane w umowie, którą masz do podpisania a danych wynikających z informacji we wpisach nie zgadzają się, lepiej nie podpisuj żadnej umowy.

Jak znaleźć dane przedsiębiorcy w rejestrze? Dostałeś ciekawą ofertę współpracy, ale chciałbyś się upewnić, że Twój potencjalny partner biznesowy jest zarejestrowanym i aktywnym przedsiębiorcą? Jeśli masz podstawowe dane interesującej Cię firmy (nazwa, NIP, REGON, numer KRS) możesz to łatwo i szybko sprawdzić przez internet, korzystając z ogólnodostępnych rejestrów. Pamiętaj, że rejestry, w których znajduje się interesujący Cię podmiot, będą zależeć od rodzaju działalności. I tak: • firmy osób fizycznych (działalność jednoosobowa i wspólnicy spółek cywilnych) znajdziesz w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, • spółki prawa handlowego (m.in. Spółki z o.o. Inflacja Ujemna bez przelewu. , spółki jawne) znajdziesz w Krajowym Rejestrze Sądowym, • spółki cywilne (jeśli nie znajdziesz aktualnych danych w CEIDG) odnajdziesz w rejestrze REGON.