Jak Sprawdzić Czy Potwierdzenie Przelewu Jest Prawdziwe bez baz dla bezrobotnych Warszawa
Jak Sprawdzić Czy Potwierdzenie Przelewu Jest Prawdziwe

Witam, chciałem dostawcy z którym współpracuję wysłać faksem potwierdzenie przelewu, który wykonałem z rachunku w mBanku na jego rachunek. Niestety dopóki przelew nie zostanie zrealizowany nie mogę potwierdzenia przelewu wydrukować i przefaksować. Karta Obi miesięczne. Izba Gospodarki Elektronicznej 1500 zł.

Pojawia się komunikat: 'Przelew nie został jeszcze zrealizowany'. Czy jest jakiś sposób na to, żeby wydrukować jakikolwiek dokument świadczący o tym, że złożyłem w mBanku dyspozycję wykonania przelewu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnosnie mojego wcześniejszego wątku, no i chyba potwierdzenie jest. Babki na potwierdzeniu przelewu (prawdziwym czy nie) zadzwon do.

-- Pozdrawiam, Rex Robert Wicik, 3:03 น. Użytkownik 'Rex' napisał w wiadomości news:[email protected] >Witam, >chciałem dostawcy z którym współpracuję wysłać faksem potwierdzenie >przelewu, który wykonałem z rachunku w mBanku na jego rachunek. Niestety >dopóki przelew nie zostanie zrealizowany nie mogę potwierdzenia przelewu >wydrukować i przefaksować. Pojawia się komunikat: 'Przelew nie został >jeszcze zrealizowany'.