Ile Na Chrzciny 2016 bez przelewu
Ile Na Chrzciny 2016

Basen Na Podwórku pierwsza here. Idę na chrzciny niedługo i chciałam się zorientować w sytuacji, jakie prezenty się daje. Jak czytam wypowiedzi ludzi i ich podejście, jakieś cenniki na innych forach. To jestem przerażona co teraz z ludźmi się dzieje, że się chyba strasznie pogubili. Pomijają sedno sprawy, nieważne jest kto co da i ile, ale żeby był na tak.

Fotolia Ile na chrzest dziecka powinien dać członek rodziny? To, ile poświęcamy pieniędzy na prezent na chrzest jest tak naprawdę zależne od naszej sytuacji materialnej. Aby nie postawić rodziców dziecka w niezręcznej sytuacji, o ile nie jesteśmy rodzicami chrzestnymi, poświęćmy na to ok.

200 zł (oczywiście, jeśli nie mamy problemów finansowych i nie ucierpi na tym nasze gospodarstwo domowe). Jeśli jednak podana kwota jest dla nas zbyt wysoka, podarujmy maluchowi 100 zł i np.

Konkursy Na Dzien Kobiet od ręki Warszawa. Dokupmy do tego maskotkę, grzechotkę lub inny - tani - drobiazg. Co na chrzest dziecka powinni dać rodzice chrzestni? Jeśli jesteś matką lub ojcem chrzestnym masz wybór - możesz kupić maluchowi prezent-pamiątkę lub podarować gotówkę.

W przypadku, gdy nie masz zbyt wiele oszczędności, zdecydowanie lepszym wyborem będzie prezent. Bowiem piękną, sentymentalną pamiątkę możesz kupić już nawet za 100-120 złotych. Jeśli decydujesz się na podarowanie koperty, włóż do niej ok. Taka kwota z pewnością będzie odpowiednia - zarówno dla twojego portfela, jak i dla rodziców maleństwa, bowiem nie jest zanadto zobowiązująca. Jak podjąć decyzję? Pamiętajmy, że decydując się na prezent na chrzest, najpierw powinniśmy ocenić kondycję finansową zarówno swoją, jak i rodziców dziecka.

Dzięki temu unikniemy skrępowania spowodowanego zbyt wielkim rozmachem lub zbyt skromnym upominkiem. Dowiedz się więcej na temat rodzinnych świąt.