Ile Kosztuje M Gazu na dowód
Ile Kosztuje M Gazu

May 8, 2009 - Cena gazu zostanie obniżona, jednocześnie jednak w górę pójdą ceny. Średnia cena gazu ziemnego dla gospodarstw domowych wraz z opłatami przesyłowymi w zł za m3. Ile kosztuje utrzymanie studenta?

Https Www Okmoney Pl online Warszawa. Cenę gazu można łatwo policzyć. Wchodzimy sobie tutaj wybieramy obszar, w którym mieszakamy. Pokazać się może kilka dokumentów do pobrania, w tym momencie musimy wiedzieć z jakiej sieci dystrybucyjnej korzystamy. Ja, na ten przykład, mieszkam na obszarze woj. Mazowieckiego, niby Gazownia Warszawska, ale rozliczam się z Mazowiecką Spółką Gazownictwa - dlatego ściągam ten plik.

Tam już wszystko mamy podane. Najpierw trzeba dowiedzieć się do której taryfy należymy. Dla domku czy mieszkania zazwyczaj jest to taryfa z grupy W, dla przeciętnego domu wolnostojącego, średnio ocieplonego będzie to taryfa W-3.6, czyli od 1200 do 8000 m3 gazu rocznie. Dalej w dokumencie odnajdujemy wzór, który posłuży nam do wyliczenia ile zapłacimy za gaz w danym okresie rozliczeniowym. U mnie m3 gazu kosztuje 1,1207 zł, stawka abonamentowa 8,20 zł/miesiąc, stawka sieciowa zmienna 0,3049 zł/m3 i stawka sieciowa stała to aż 48,30 zł/mc. Wszystko ładnie podstawiamy do wzoru. Ale Gotówka bez zaświadczeń Warszawa on this page. Ja za zużycie 500 m3 gazu przez jeden miesiąc zapłacę za wszystko, łącznie z opłatami za przesył, abonament itp.