Igotowka Opinie dla zadłużonych
Igotówka Opinie

Nowa oferta bankowa oferująca kredyt 100% online nawet w 20 min na koncie do 20.000zł! Proszę o opinie!

IGotówka to nowy produkt banku BNP Paribas. Zainteresowaliśmy się nim z jednego powodu. Kredyt do 20 tysięcy złotych możemy otrzymać nie ruszając się z domu. Sprawdziliśmy ofertę iGotówki i krążące po sieci opinie. Zapraszamy do recenzji.

Ivanna bez bik Warszawa. Historię banku, jak i jego rozwój oraz oddziały zostawiamy dociekliwym. Nas przede wszystkim interesuje tak jak w przypadku firm pozabankowym wygląd i funkcjonalność strony, detale i oferta.

IGotówka to mówiąc w slangu internetowym typowy “łapacz” klientów. Co to znaczy? Przede wszystkim świadczy o tym maksymalnie uproszczona i uboga w szczegóły strona igotowka.pl. Nie znajdziemy na niej elementów nawigacyjnych, jedynie prostego w przewijaniu “tasiemca”. Pierwsze co się rzuca w oczy to logo BNP Paribas, telefon kontaktowy i adres e-mail.

Jak Sprawdzic Krs od ręki. Z pewnością zdenerwuje miłośników szerzenia języka polskiego kolejne mniejsze logo igotówki, które nie jest “zrobione” przez BNP Paribas, tylko jest “by” przez bank. No cóż, polskie kompleksy w tym używanie angielskich słówek, aby być bardziej trendy i na czasie znajdujemy już wszędzie.