Geting Bank Lokaty bez big zadłużonych

Zobacz lokaty bankowe polecane przez Comperia.pl. Znajdź najlepszą lokate bankową dla siebie. Skorzystaj z porównarki lokat bankowych. Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach. Zaloguj się do Bankowości Internetowej i przejdź do zakładki Lokaty. Tam wybierzesz i założysz lokatę.

Wygląda na to, że z dnia na dzień oferty oszczędnościowe banków polepszają się. Tym razem to Getin Bank przedstawił nową, dużo lepszą ofertę. Kaska Pl na konto. Co w niej znajdziemy? Po pierwsze konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5%.

Po drugie lokatę oferującą 2,4%. Warunek do uzyskania promocyjnego oprocentowania jest jeden: trzeba przynieść do banku nowe środki. Z tym jednak nie powinno być problemu biorąc pod uwagę, że od dłuższego czasu oferta Getinu nie zachwycała. 2,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank Aby skorzystać z oferty „Na nowe środki” należy być nowym lub obecnym klientem Getin Banku, który posiada lub otworzy konto osobiste i oszczędnościowe. Jeśli nie macie RORu lub konta oszczędnościowego, to najprościej je założyć poprzez. Drugi krok to zapewnienie wpływu nowych środków, które wyliczane są jako nadwyżka nad saldo z dnia. Ile Kosztuje 1 G Złota dla zadłużonych Warszawa.

Oznacza to, że jeśli mieliśmy w tym dniu kwotę X na dowolnych produktach depozytowych w banku, to wszystko ponad X zarobi 2,5% (natomiast stare środki zarobią 1%). • Do oferty można przystępować od 1.08 do. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez 122 dni od momentu ulokowania środków. Maksymalna kwota, dla której naliczane jest 2,5%, to 100 000 zł. 2,4% na lokacie do 200 000 zł Oprócz konta oszczędnościowego całkiem dobre oprocentowanie zaczęła oferować. Tu różnica jest taka, że do założenia lokaty nie jest wymagane posiadanie konta, a czas trwania lokaty to 5 miesięcy.

Bgż Paribas Infolinia dla bezrobotnych. Inna jest również data wyznaczania nowych środków – tu bank ustalił ją na. • Osobiście uważam, że konto oszczędnościowe to znacznie lepsza oferta (mamy środki zawsze pod ręką), ale gdyby ktoś szukał jednego miejsca na ulokowanie nawet 300 000 zł z gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, to obie oferty wydają się do tego odpowiednie. Szczegóły promocji lokaty na nowe środki w. Generalnie to standard, że pierwsza wypłata jest darmowa, kolejna – płatna.

Getin Bank Lokaty Sierpień 2016