Getin Bank Konsolidacja dla bezrobotnych

Zbliżający się koniec roku to czas podsumowań w różnych dziedzinach życia. Niektórzy dochodzą do wniosku, iż zawarta przez nich umowa kredytowa zbyt mocno obciąża domowy budżet. W takim wypadku najlepiej jest skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Pozwoli to uporządkować sprawy domowych finansów i co najważniejsze obniżyć miesięczne raty posiadanego już zobowiązania. Oferta kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku jest na tyle korzystna, iż pozwala obniżyć oprocentowanie obecnego kredytu o 1 punkt procentowy. Ponad to Getin Bank kusi klientów dodatkową gotówką na Święta Bożego Narodzenia w kwocie dwóch tysięcy złotych.

Getin Bank Konsolidacja

Kredyt konsolidacyjny-główne cechy: – promocja od 2 listopada 2011 roku do 31 stycznia 2012 roku – obniżka oprocentowania obecnego kredytu o 1 punkt procentowy – maksymalna kwota konsolidacji to 100 tysięcy złotych – kredytowanie do 96 miesięcy – bez prowizji – minimum formalności – potrzebne dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach, umowa aktualnego kredytu. Biuro Informacji Kredytowej Jak Sprawdzić Siebie pierwsza Warszawa. Podobne informacje: • Każdy potencjalny kredytobiorca przy wyborze oferty pożyczki gotówkowej bacznie przygląda się wysokości miesięcznej raty oraz formalnym aspektom przyznawanego. Asa Kredyt Opinie dla bezrobotnych. • Profi Credit udziela pożyczek gotówkowych do 10 tysięcy złotych; ze spłatą do 48 rat. Na stronie spółki znajduje.

Konsolidacja kredytów getin bank! Od zaraz - chwilówki, kredyty, pożyczki. Ranking firm, darmowe online, bez bik, na dowód z przelew na konto. Informacje w rankingu. Kredyty konsolidacyjne konsolidacja. Idea Expert S. GETIN Bank – Kredyt konsolidacyjny. Knf Rejestr Pośredników 1000 zł Warszawa. Najlepsze kredyty konsolidacyjne – Porównanie.