Frank Prognozy 2017 przez internet
Frank Prognozy 2017

Ing Olnine bez bik Warszawa. Kurs franka szwajcarskiego ciągle wzbudza wiele emocji. I to niestety nie dlatego, że coraz więcej Polaków odwiedza Szwajcarię. Choć może i odwiedza, nie sprawdziłem.

Kurs CHF interesuje przede wszystkim kredytobiorców, których raty kredytów hipotecznych zależą właśnie od ceny szwajcarskiej waluty. Jakie są prognozy kursu franka szwajcarskiego? Czy Bik Jest Bezpieczny dla bezrobotnych here. Zaciągane 9 – 10 lat temu zobowiązania banki przeliczały nam po ówczesnym kursie, który wynosił nawet około 2 złotych.

Teraz 100 franków szwajcarskich, które “kupiliśmy” w banku za 200 złotych kosztuje prawie dwa razy tyle. Rata kredytu mieszkaniowego wynosząca 100 CHF to teraz około 370 złotych.

Jan 1, 2018 - Tak można podsumować 2017 rok w wykonaniu złotego. W kolejnych 12 miesiącach euro, dolar i frank mogą podrożeć. Jedynie funt.

Na szczęście oprocentowanie kredytów we frankach wyraźnie spadło. Dzięki ujemnym stopom procentowym w Szwajcarii, wzrost wysokości rat nie jest tak dotkliwy jak mógłby być. Kurs franka – jakie są prognozy na 2018 rok?

Przez ostatni rok kurs franka sympatycznie nurkował. Jednak od ponad miesiąca znów rośnie. Czego możemy jeszcze oczekiwać w 2018 roku? Chwilowka Online bez sprawdzania baz. Kradzież Karty Kredytowej 2000 zł Warszawa there. Trzeba podkreślić, że oczekiwania i przewidywania analityków bardzo często rozmijają się z prawdą. Są trochę wróżeniem z fusów.