Dzialalnosc Gospodarcza Koszty bez big zadłużonych Warszawa

Niczego nie odliczasz od podatku! Gotówka Do Ręki pierwsza Warszawa. Chwilówki Online Bez Opłaty Rejestracyjnej 1500 zł Warszawa on this page. ! Masz przychody (twój przykład 10 000 zł) i masz koszty.te które wymieniłeś. Zasada jest prosta wpisujesz do KPiR przychody i koszty Natomiast do opodatkowania podsumowujesz sobie przychody od początku roku oraz koszty od początku roku (czy tez początku działalności gospodarczej) wg wzoru.

Dobry wieczór, pracuję na etacie (brutto z premią ok. Od przyszłego miesiąca planuję rozpocząć dodatkowo działalność gospodarczą (całkiem inna branża), czyli łączę etat z działalnością gospodarczą. Przychód z samej działalności nie będzie zbyt wielki - ok. Bankomat Pekao miesięczne. Kart Pre-paid od ręki Warszawa. 1500 zł (czasem mniej). Wiem, że będę zobowiązana do opłacania składki zdrowotnej. Interesuje mnie podatek na zasadach ogólnych.

Proszę mi powiedzieć czy: 1. Wynagrodzenie za etat mam liczyć jako przychód dla działalności gospodarczej mimo tego, że działalność nie jest działalnością na rzecz pracodawcy? Jak mam obliczyć podatek dochodowy? Czytam różne fora i kiedy wydaje mi się, że już rozumiem ktoś coś dodaje i koniec. Wiem, że mam poinformować pracodawcę o PIT-2.

Koszty Paliwa W Działalności Gospodarczej