Deutsche Bank Księgowanie 1000 zł Warszawa

Problem pojawił się w wyjątkowo niekorzystnym momencie, bo na początku miesiąca, kiedy większość osób płaci rachunki za czynsz, mieszkanie, prąd, ubezpieczenia itd. U niezliczonych klientów Deutsche Bank opłaty te zostały pobrane podwójnie lub potrójnie. W efekcie z kont zniknęły nagle wysokie sumy, u wielu pojawiło się minusowe saldo, sięgające nawet tysięcy euro. Bitcoin Co I Jak na dowód Warszawa. Techniczna wpadka Deutsche Bank poinformował, że „gorączkowo” pracuje nad usunięciem awarii.

Jednocześnie uspokaja, że chodzi tylko o „problem w wyświetlaniu stron” serwisu bankowości elektronicznej – jak brzmi oficjalne stanowisko banku. Z powodu problemów technicznych nie są w ogóle wyświetlane albo pokazywane błędnie wpłaty i wypłaty z kont. W rzeczywistości jednak: „żadna z widocznych na ekranie transakcji nie została dokonana”. Deutsche Bank zapewnia, że klienci nie muszą podejmować żadnych kroków, korekta zostanie dokonana automatycznie.

Konto Jakie Chce Bzwbk 5000 zł Warszawa. Deutsche Bank Polska przedłużył okres obowiązywania rozwiązań dla Klientów spłacających kredyty mieszkaniowe i konsolidacyjne denominowane w CHF do. W Polsce klienci indywidualni i firmy korzystają z usług Deutsche Bank PBC SA. Bardzo kiepska obsługa techniczna (księgowanie na koncie trwa całe wieki),.

Deutsche Bank Księgowanie

Dla klientów to niewielka pociecha, bo dopóki bank nie usunie problemu, nie mogą sięgać po swoje pieniądze. Deutsche Bank nie jest w stanie powiedzieć, czy do weekendu usunie usterkę. Internet T-mobile Opinie bez bik here. Nie jest też w stanie podać, ilu klientów jest poszkodowanych. Według ostatnich informacji z usług banku korzystało w Niemczech osiem milionów prywatnych klientów. W mediach socjalnych kursują tymczasem doniesienia o 13 mln poszkodowanych. „Anachroniczne, nieefektywne systemy”. Obawy prezesa banku Johna Cryana potwierdziły się Aktualna wpadka zdaje się potwierdzać miażdżącą analizę, jakiej dokonał John Cryan, prezes Deutsche Bank.