Czynny Żal Do Urzedu Skarbowego Wzór 1000 zł

Ile Wynosi Zwrot Podatku pierwsza Warszawa on this page. May 2, 2018 - Udaj się do właściwego dla siebie urzędu skarbowego i złóż czynny żal. Czynny żal to sposób na uniknięcie sankcji karnoskarbowej w związku z. Nie ma urzędowo określonego wzoru pisma / zawiadomienia o.

Czynny Żal Do Urzędu Skarbowego Przykład

Witam,ja mam problem trochę innego rodzaju. W 2007 roku glowna ksiegowa nie sprawdzila waznosci nr NIP dla WDT. Kalkulator Potrąceń Komorniczych Z Emerytury online.

Faktury dla kontrahenta niemieckiego zostaly wystawione ze stawką 0% przy nieakutalnym NIP europejskim. Teraz w 2009 roku Skarbowy uznał te numery za niewazne w tym okresie. Pani z Urzędu Skarbowego była o tyle miła że nie wysłała wezwania do zrobienia korekty drogą urzędową a tylko telefonicznie poprosila o zlozenie korekty i dopłatę zaległego VAT-u. Czy w tej sytuacji gdzie Glowna Ksiegowa jest na wychowawczym (a to jest ewidentny jej blad) to nowy pracownik ma pisac czynny żal za nią czy też napisać tylko wyjaśnienie przyczyny złozenia deklaracji korygującej VAT-7 za 2007 rok i doplacic VAT z odsetkami? Witam, mam mały problem, w kwietniu wypełniłam pit-37 i wysłałam elektronicznie, nie myślałam więcej o tym, gdyż miałam bardzo trudną sytuację rodzinną,zmarł nagle mój tata,i głowy do 'papierków' nie miałam,01.08. Z ciekawości weszłam na e-deklarację żeby zobaczyć którego wysłałam pit,i przeżyłam szok,gdyż zobaczyłam status wysłane - odrzucone, w urzędzie poinformowano mnie,że nie złożyłam pit,i muszę ponownie składać,oraz czynny żal, i tu zaczyna się ten problem,jak mam napisać czynny żal,bo nie mam pojęcia. Jakie mogą być konsekwencje mojego niedopatrzenia,zresztą nie celowego,z góry dziękuję za odpowiedź.