Bezpieczeństwo Aplikacji Mobilnych przez internet

Książka Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych. Podręcznik hakera autorstwa Chell Dominic, Erasmus Tyrone, Colley Shaun, Whitehouse Ollie, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 96,99 zł.

Bezpieczeństwo Aplikacji Mobilnych

Ariel Sanchez z IO Active Labs, postanowił opublikować swoich badań dotyczących mobilnych aplikacji stworzonych przez światowe banki. A nie są one optymistyczne Badanie applikacji do bankowości mobilnej Główne założenie badań prowadzonych przez Sancheza, polegało na przeprowadzeniu testów “Black Box” łącznej liczby 40 aplikacji należących do 60 najbardziej wpływowych (w konteście popularności/zasięgu) banków na świecie. Nie wiemy, czy wśród aplikacji znalazła się aplikacja któregoś z polskich banków — Sanchez nie ujawnia nazw, opublikował na swoim blogu jedynie pobieżną.

Ile Wynosi Akcyza bez bik. Wszystkie testy przeprowadzono na aplikacji klienckiej, wykluczając jakiekolwiek operacje związane z serwerami zewnętrznymi. Ponadto badano tylko aplikacje w wersji na iOS. Narzędzia z jakich skorzystano to otool, Burp Proxy oraz IDA PRO, Clutch, objc-helper-plugin-ida, ssh, gdb i IPCU. Testy, zakładały takie aspekty bezpieczeństwa jak: • 1. Jak Wykupić Mieszkanie Komunalne Nie Będąc Najemcą pierwsza Warszawa there.

Bezpieczeństwo transmisji danych • 2. Chwilówki Nowy Sącz dla bezrobotnych. Ochrona przed dekompilacją • 3. Walidacja wprowadzanych i wyświetlanych danych • 4. Bezpieczeństwo przechowywanych przez aplikację danych • 5. Jak Złożyć Wypowiedzenie Z Pracy Za Porozumieniem Stron przez internet Warszawa. Formę zapisu i przechowywania logów aplikacji • 6.