Android Pay Pko na konto Warszawa
Android Pay Pko

Zrób pierwszy krok do bankowości mobilnej, ściągnij nową aplikację IKO i aktywuj funkcję płatności zbliżeniowych NFC. Płać zbliżeniowo telefonem, to prostsze niż szukanie drobnych w portfelu! Aby zacząć płacić zbliżeniowo telefonem, wystarczy posiadać: • aktywną aplikację IKO • telefon z systemem Android w wersji min. 4.4 z NFC • kartę debetową lub kartę kredytową w PKO Banku Polskim (dotyczy również kart Inteligo) Jak aktywować płatności zbliżeniowe w aplikacji IKO? Dobre Konto Osobiste na dowód. Płatności zbliżeniowe możesz aktywować klikając ikonkę falki na górnej belce aplikacji IKO lub wchodząc kolejno w sekcję Płatności >Płatności zbliżeniowe: • Gdy aplikacja wyświetli listę posiadanych przez Ciebie kart, wybierz tę, którą chcesz „podpiąć” do płatności zbliżeniowych telefonem z IKO.

Płatności zbliżeniowe dostępne są dla telefonów z NFC i systemem operacyjnym Android w wersji min. 4.4 dla klientów indywidualnych posiadających kartę debetową lub kredytową PKO Banku Polskim, w tym Inteligo. Płatności zbliżeniowe nie są dostępne na tzw. „zrootowanych” urządzeniach, tj. Takich, na których złamano. Dowiedz się, czym są technologie: BLIK, HCE, Google Pay. 500+ Komornik od ręki Warszawa on this page. Obecnie iKasa dostępna jest tylko w Alior Banku, a aplikacja IKO w PKO BP została. Wymagania techniczne aplikacji to system Android w wersji 4. Jak Sprawdzić Wiarygodność Fundacji bez bik Warszawa. 4 i nowszej oraz aktywny.

Decyzję potwierdź przyciskiem 'Zatwierdź' oraz wpisując PIN do aplikacji IKO. • Jeśli nie masz aktywnego NFC w telefonie, zostaniesz przekierowany do ustawień telefonu, aby włączyć NFC. Aplikacja IKO jest gotowa do płatności zbliżeniowej. Jak płacić zbliżeniowo telefonem? W ciągu 30 sekund od zalogowania do aplikacji IKO kodem PIN (falka w prawym górnym rogu aplikacji IKO jest wtedy zielona) można płacić zbliżeniowo telefonem bez potrzeby autoryzacji operacji i wystarczy jedynie przyłożyć telefon do terminala płatniczego. Wartość takiej transakcji ograniczony jest limitem płatności zbliżeniowych ustalonym dla karty płatniczej, która jest źródłem pieniądza dla płatności zbliżeniowych telefonem. Możesz też zapłacić telefonem za zakupy powyżej 50 zł bez logowania do aplikacji, jednym zbliżeniem swojego urządzenia do terminala.