Analiza Punktowa bez big zadłużonych Warszawa
Analiza Punktowa

Kolejna analiza automatyczna dostępna w aplikacji CONT-EVO MAP dotyczy wizualizacji na mapie Polski w dowolnym podziale lub mapie wybranego miasta (spośród dostępnych w aplikacji). W celu zaprezentowania funkcjonalności, użyjemy identycznego pliku jak w poprzednich przykładach. Plik jest dostępny do pobrania w lokalizacji:. Uruchamiamy funkcję: Pojawia się okno dialogowe, w którym podajemy zakres danych do analizy (ważne, aby kolumny miały nagłówki): Domyślnie mamy zaznaczoną mapę Polski, ale możemy wybrać jakąkolwiek inną.

Jeśli zaznaczmy miasto, pojawi się dodatkowa lista do wyboru wraz z opcjami: Możemy wówczas zdecydować, czy chcemy, aby na mapie (poza punktami prezentującymi kody pocztowe) wyświetlić także punkty dla dzielnic i osiedli oraz czy chcemy widzieć główne ulice danego miasta. Credit Agricole Kredyty bez zdolności. W tym przykładzie wracamy do mapy Polski i podajemy kolejne argumenty: Tradycyjnie, podajemy kolumnę z kodami pocztowymi oraz kolumnę z wartościami, które mają zostać zaprezentowane na mapie. Dodatkowo wskazujemy kolorystykę oraz ilość przedziałów - punkty zostaną pokolorowane wg wytycznych zawartych w tym oknie dialogowym. Po naciśnięciu przycisku 'Analiza', czekamy chwilę i mamy gotową wizualizację: Oczywiście przedziały, kolorystykę, jak i wielkość punktów możemy dowolnie zmienić i odświeżyć wizualizację poleceniem omówionym w następnym rozdziale tej instrukcji.

Zarządzanie strategiczne? Dadzą na dowód. Sprawdź notatkę Punktowa ocena atrakcyjności sektora-opracowanie i pobierz ją za darmo z naszego serwisu. Powodzenia w.

Obowiązek informacyjny Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Pod tym linkiem znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.